Duyurular

3D DOĞRULTULMUŞ SANAL KAMERA ORTAKLIĞI

Oncom Global Dünyanın En İyi 3D Doğrultulmuş Sanal Kamera Deneyimi için SeeTec ile Ortaklık Kurdu..

oncam-ip-kameraDünyanın önde gelen güvenlik teknolojisi ve çözümleri tedarikçisi Oncam Global Group, bugün 360 derecelik açıyla Toplam Durumsal Farkındalık imkanı veren dünyanın en iyi 3D doğrultulmuş (de-warp) sanal kamera deneyimini sunmak üzere SeeTec AG ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

SeeTec video yönetim yazılımı, platformdan bağımsız çalışmakta ve önde gelen tüm kamera ve donanım üreticilerinin cihazlarını desteklemektedir. Gerçek bir istemci-sunucu çözümü olarak, tek bir kameradan binlerce cihaza kadar kolayca ölçeklenebilir. Çoklu Çözüm Platformu ile SeeTec LRP (Plaka Tanıma Sistemi) veya Video Analiz Yöntemleri gibi genişleme modülleri eklenebilir. Bu sayede endüstri, lojistik, perakende ve finans gibi çeşitli pazarlara yönelik spesifik çözümler sunabilmektedir.

Bu ortaklık, SeeTec'in Network Video kaydedici (NVR) platformu ile Oncam 3D doğrultulmuş (de- warp) sanal kamera ve patentli Grandeye teknoloji yazılımının tam entegrasyonuna imkan vermektedir.

Ayrıca, her iki şirketin tek bir SeeTec kamera lisansı altında birden fazla video formatını ve çözünürlüğünü eşzamanlı olarak yayınlamasını sağlayacaktır. Oncam ve SeeTec, parklar, limanlar, şehirler, kritik ulaşım altyapıları ve perakende geliştirme projeleri gibi birinci sınıf güvenlik izleme işlerini içeren küresel projelerde birlikte çalışacaktır. SeeTec platformu bünyesindeki 3D doğrultulmuş (de-warp) sanal kamera, Oncam 360 derece kameralarla birlikte çalışarak kullanıcıya her uygulamaya uyarlanabilecek esnek çözümler sağlayabilecek Toplam Durumsal Farkındalık sunmaktadır. SeeTec platformu bünyesindeki eğiklik etkisini giderme teknolojisi, Oncam 360 derece balık gözü akış görüntüleri sayesinde, kullanıcılara hem canlı hem de kayıtlı görüntülerde geriye dönük PTZ imkanı sağlanmaktadır. Bu da kullanıcının hem geçmiş hem de şimdiki olaylar için toplam durumsal farkındalık kazanmasına ve hiçbir kör nokta kalmaksızın her sahnenin hızlı bir şekilde algılanması, takibi, sorgulanması ve doğrulanmasına imkan vermektedir.

Issued by Beattie Communications on behalf of Oncam Global Group

 

Okunma 2071 defa Son Düzenlenme Salı, 18 Ağustos 2015 01:48