İÇERİK

Gizli_Kamera_4d4dcd36276ed.jpg
 
Gizli Kamera
 
Gizli kamera adının tersine gizliliği ortadan kaldıran farkedilmeden görüntü ve ses alabilen kamera demektir. Nereden ne şekilde bakılırsa bakılsın kesinlikle görülmediklerinden dolayı insanları en doğal haliyle görüntüler. Bu kameralar, dijital olarak bilgisayarların ya da özel cihazların hard disklerine kayıt yaparlar.
 
Bulunduğu ortamlarda eğer birileri diğer insanlara zarar verebilecek gizli ve kirli işler çevriyorlarsa bütün bunlar gözler önüne serilir.Gizli kamera bu özellikleri nedeniyle yasadışı işler çeviren kötü insanların hemen yakalanmasını sağlaması açısından talebin artmasına neden olur.
 
Gizli kameralar, farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Gözlüklerde,ayakkabılarda,kravatlarda,kulaklıkta,şapkada ve kemerde kullanılırken ayrıca iğne gözü kameralar; bir oyuncağın içine, bir duvar saatine veya herhangi bir yere gizlenebilir ya da dış görünüşü yangın dedektörü, duman sensörü, hırsızlık alarm sistemi için kullanılan hareket algılama dedektörü ( pır sensör ) şeklinde de kullanılabilmektedirler.

Avenir

Avenir AV 913
İndirim
15%

Avenir AV 913 Gizli Kamera

Avenir AV 913, 1/3" Sony Super HAD CCD DAY&NIGHT, PAL/NTSC,...

Çeşit fiyatı belirleyici :
Taban fiyatı: 55,00 $
Satış fiyatı: 46,75 $

Avenir AV 919 Kamera

Avenir AV 919, Day/Night, 420 TVL, 1/3" Sony Super HAD CCD,...