Gizli kamera adının tersine gizliliği ortadan kaldıran farkedilmeden görüntü ve ses alabilen kamera demektir. Nereden ne şekilde bakılırsa bakılsın kesinlikle görülmediklerinden dolayı insanları en doğal haliyle görüntüler. Bu kameralar, dijital olarak bilgisayarların ya da özel cihazların hard disklerine kayıt yaparlar.

Bulunduğu ortamlarda eğer birileri diğer insanlara zarar verebilecek gizli ve kirli işler çeviriyorlarsa bütün bunlar gözler önüne serilir.Gizli kamera bu özellikleri nedeniyle yasadışı işler çeviren kötü insanların hemen yakalanmasını sağlaması açısından talebin artmasına neden olur.

Gizli kameralar, farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Gözlüklerde,ayakkabılarda,kravatlarda,kulaklıkta,şapkada ve kemerde kullanılırken ayrıca iğne gözü kameralar; bir oyuncağın içine, bir duvar saatine veya herhangi bir yere gizlenebilir ya da dış görünüşü yangın dedektörü, duman sensörü, hırsızlık alarm sistemi için kullanılan hareket algılama dedektörü ( pır sensör ) şeklinde de kullanılabilmektedirler.

Cenova

Results 1 - 4 of 4
Cenova

Cenova CN 919AHD, 1.3MP, 3.6mm Sabit Lens, Dedektör Görünümlü, AHD Küp Kamera

Cenova

Cenova CN 918AHD, 2MP, AHD, CVI, TVI, 3.6mm Pinhole Sabit Lens, Dedektör Görünümlü, AHD Küp Kamera

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 70,00 $
Cenova

Cenova CN 913AHD, 1.3MP, 2.8mm Sabit Lens, Dedektör Görünümlü, AHD Dome Kamera

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 63,00 $
Cenova

Cenova CN 912AHD, 2MP, AHD, CVI, TVI, 3.6mm Sabit Lens, AHD Dome Kamera

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 70,00 $