İÇERİK

Kablosuz
 
Kablosuz
 
Wireless ip kamera sistemi ( Kablosuz ip kamera sistemi) herhangi bir kablo bağlantısı olmadan direk olarak kablosuz modemimiz üzerinden bağlantı kurularak uzaktan izleme ve kayıt yapabildiğimiz kamera sistemleridir. Bugün wireless ip kamera sistemleri küçük ev uygulamalarından tutunda büyük çaplı kilometrelerce uzaklıklara kadar kullanılabilen wireless ip kamera sistemi uygulamaları günümüzde rahatlıkla yapılabilmektedir.
Genelde wireless ip kamera denilince akla çoğumuzun evinde kullandığı ip kamera sistemleri gelmektedir. Biz evlerimize bu kameraları alarak kendimiz rahatlıkla kurabiliriz ve uzaktan herhangi bir yerden, İşyerimizden vb. yerlerden evimizi günün her saati canlı olarak izleyebiliriz. Wireless ip kamera sistemleri ile aynı zamanda bilgisayarımıza görüntü kaydı da yapabilir.
Çoğunlukla evlerimizde kullandığımız bu wireless ip kameraların fiyatları da günümüzde çok uygun durumdadır. Wireless ip kamera sistemlerinin fiyatlarının ucuz olmasından dolayı birçok insan bu kameraları tercih etmektedir. Aynı zamanda kablolama olmadığı için kurulumu gayet kolaydır. Evde kablolama için bir tadilat gerekmez. Ve en önemlisi ihtiyacımızı rahatlıkla karşılayabilir olmalarıdır.
Büyük çaplı cctv güvеnlik kamеra sistеmlеrindе vе yinе daha çok mobеsе (şеhir izlеmе) sistеmlеrindе kullanılmak istenildiğinde;  ip güvеnlik kamеraları ilе birliktе wirеlеss accеss point cihazları kullanılarak IP kamеradan gеlеn dijital vidеo sinyallеri kablosuz olarak karşı tarafa aktarılabilmеktеdir. Bu güçlü kablosuz cihazlarda kuş bakışı olarak birbirini görmе zorunluluğu bulunmaktadır.
Accеss point cihazlarının da kalitеli vе profеsyonеl olanlarının sеçilmеsi güvеnlik kamеra sistеminin sağlıklı çalışması için son dеrеcе önеmlidir.

Kablosuz

EZVIZ CS CV200 IP HD Wi-Fi Kamera

EZVIZ CS CV200, 3 MP, H.264, Day Night, 128 GB, Mini Plus,...

Dunlop DP 12CD2425FWD IW IP IR Küp Kamera

Dunlop DP 12CD2425FWD IW, 2MP, Day/Night, 25fps, ONVIF, 10...

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 240,00 $

Dunlop DP 12CD2423G0 IW IP IR Küp Kamera

Dunlop DP 12CD2423G0 IW, 2MP, Day/Night, 10 metre IR...

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 200,00 $

Mobby Kablosuz Pilli IP Kamera

Mobby, 2 MP, 10 mt. IR Mesafesi, H.264, 4 Adet Pil, PIR...

Avenir-AV-DS2CD2432F-IW
İndirim
15%

Avenir AV DS2CD2432F IW IP PIR Kamera

Avenir AV DS2CD2432F IW, 3 MP 2.8 Sabit Lens, 10M Gece...

Çeşit fiyatı belirleyici :
Taban fiyatı: 180,00 $
Satış fiyatı: 153,00 $

Sayfa 1 / 16