Sitemizin mobil sürümünü kullanıyorsunuz. Tüm özelliklerinden yararlanmak için bilgisayardan kullanmanızı öneririz.
 

Wireless ip kamera sistemi ( Kablosuz ip kamera sistemi) herhangi bir kablo bağlantısı olmadan direk olarak kablosuz modemimiz üzerinden bağlantı kurularak uzaktan izleme ve kayıt yapabildiğimiz kamera sistemleridir. Bugün wireless ip kamera sistemleri küçük ev uygulamalarından tutunda büyük çaplı kilometrelerce uzaklıklara kadar kullanılabilen wireless ip kamera sistemi uygulamaları günümüzde rahatlıkla yapılabilmektedir.
Genelde wireless ip kamera denilince akla çoğumuzun evinde kullandığı ip kamera sistemleri gelmektedir. Biz evlerimize bu kameraları alarak kendimiz rahatlıkla kurabiliriz ve uzaktan herhangi bir yerden, İşyerimizden vb. yerlerden evimizi günün her saati canlı olarak izleyebiliriz. Wireless ip kamera sistemleri ile aynı zamanda bilgisayarımıza görüntü kaydı da yapabilir.
Çoğunlukla evlerimizde kullandığımız bu wireless ip kameraların fiyatları da günümüzde çok uygun durumdadır. Wireless ip kamera sistemlerinin fiyatlarının ucuz olmasından dolayı birçok insan bu kameraları tercih etmektedir. Aynı zamanda kablolama olmadığı için kurulumu gayet kolaydır. Evde kablolama için bir tadilat gerekmez. Ve en önemlisi ihtiyacımızı rahatlıkla karşılayabilir olmalarıdır.
Büyük çaplı cctv güvеnlik kamеra sistеmlеrindе vе yinе daha çok mobеsе (şеhir izlеmе) sistеmlеrindе kullanılmak istenildiğinde;  ip güvеnlik kamеraları ilе birliktе wirеlеss accеss point cihazları kullanılarak IP kamеradan gеlеn dijital vidеo sinyallеri kablosuz olarak karşı tarafa aktarılabilmеktеdir. Bu güçlü kablosuz cihazlarda kuş bakışı olarak birbirini görmе zorunluluğu bulunmaktadır. Accеss point cihazlarının da kalitеli vе profеsyonеl olanlarının sеçilmеsi güvеnlik kamеra sistеminin sağlıklı çalışması için son dеrеcе önеmlidir.

Kablosuz

Gösterilen: 1 - 6 Toplam: 6
Dunlop

Dunlop DP 12CD1110F IWS, 1.3MP, Sesli, IR Led, SD Kart Desteği, WiFi Desteği, IP HD Dome Kamera

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 280,00 $
GKB

İç Ortam Dome Ağ Kamerası, Kablosuz ( Wi-Fi) Bağlantı, NAS Kayıt Özelliği,

Çeşit fiyatı belirleyici :
Taban fiyatı: 660,00 $
Satış fiyatı: 561,00 $
% 15 İndirim
GKB

İç Ortam HD True Day/Night Dome Ağ Kamerası, 1.3 Megapiksel Çözünürlük, Sabit 4.3 mm veya 6.0mm...

Çeşit fiyatı belirleyici :
Taban fiyatı: 830,00 $
Satış fiyatı: 705,50 $
% 15 İndirim
Haikon

Haikon DS 2CD2512F IW, 1.3 MP, Day & Night, IR, IP HD Dome Kamera

Çeşit fiyatı belirleyici :
Taban fiyatı: 240,00 $
Satış fiyatı: 204,00 $
% 15 İndirim
Karel

Karel CKV123 P56, D-WDR, 3D DNR Desteği, 560 TVL, Sens Up Özelliği, Ip Dome Kamera

Sony

Sony SNC-DH-140, 1/3" Progresif Taramalı Exmor CMOS alıcılı HD Dome ağ kamerası, Maks. 1280x1024...

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 1.430,00 $