İÇERİK

ORing IPS 1042FA MM SC Endüstriyel PoE Switch

Industrial 6-port slim type unmanaged PoE Ethernet switch with 4x10/100Base-T(X) P.S.E. and 2x100Base-FX, multi-mode, 2Km/1310nm, SC connector

info_outline
 TOPTAN ALIM VE PROJE İNDİRİMİ İÇİN LÜTFEN TEKLİF ALIN

ORing IPS 1042FA MM SC Endüstriyel PoE Switch

pdfORing IPS 1042FA MM SC Endüstriyel PoE Switch Pdf Dosyası973.02 KB

 
PoE :
PoE
Port Hızı :
100 Mbps
Yönetilebilirlik :
Yönetilemez
Aktarım Türü :
Gbit Fiber
PoE Port Sayısı : info_outline
4 Port
PoE Güç Bütçesi :
50-130 Watt
Montaj Tipi :
Wall Mount
Aktarım Port Sayısı :
2
Aktarım Türü :
Gbit Fiber
 
Ürünlere ait yazılım ve dokümanlar için Destek sayfamıza göz atabilirsiniz.
İlgili marka dizini altında dosyalara ulaşabilirsiniz.