İÇERİK

ORing IPS 1042FA SS SC Endüstriyel Ethernet Switch

Industrial 6-port slim type unmanaged PoE Ethernet switch with 4x10/100Base-T(X) P.S.E. and 2x100Base-FX, single-mode, 30Km/1310nm, SC connector

info_outline
 TOPTAN ALIM VE PROJE İNDİRİMİ İÇİN LÜTFEN TEKLİF ALIN

ORing IPS 1042FA SS SC Endüstriyel Ethernet Switch

pdfORing IPS 1042FA SS SC Endüstriyel Ethernet Switch Pdf Dosyası973.02 KB

PoE :
PoE
Port Hızı :
100 Mbps
Yönetilebilirlik :
Yönetilemez
Aktarım Port Sayısı :
2
Aktarım Türü :
Gbit Fiber
Montaj Tipi :
Wall Mount
PoE Port Sayısı : info_outline
4 Port
PoE Güç Bütçesi :
50-130 Watt
 
Ürünlere ait yazılım ve dokümanlar için Destek sayfamıza göz atabilirsiniz.
İlgili marka dizini altında dosyalara ulaşabilirsiniz.