Destek İndir

 
Güvenlik Sistemleri, Ip kamera, Geçiş Sistemleri, Kontrol Sistemleri, ip kamera izleme, programı, Ip Kamera kayıt programı, Araçlar, Doküman ve yazılımlarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
 
 
İndirme ayrıntıları
Dahua Toolbox / Araçkutusu Dahua Toolbox / Araçkutusu POPÜLER

Dahua Toolbox / Araçkutusu

Dahua marka cihazlar için gereken uygulama ve araçların toplu sunulduğu araçkutusu. İstediğiniz araçları indirip kullanmanıza olanak sağlar.

 
Dahua Toolbox

Dahu Toolbox içinde bulunan uygulamaların tanımı.

ACS Config / EKCY Aracı
Erişim kontrol cihazı yapılandırma aracı esas olarak A&C cihazı oluşturmayı destekler. Bu, A&C cihazları için tasarlanmış bir yapılandırma aracıdır ve Configtool'a benzer.

ARC Config / ACY Aracı
Bu, esas olarak bir alarm cihazı oluşturmayı destekleyen bir alarm cihazı yapılandırma aracıdır. Bu, Configtool'a benzer alarm cihazları için tasarlanmış bir yapılandırma aracıdır.

BatchMode / Toplu İşlem
Bu araç aynı anda birden fazla cihazda çalışabilir, ana toplu IP değiştirme özellikleri, toplu şifre oluşturma, toplu Şifre değiştirme, toplu cihaz yükseltme, toplu beyaz liste ekleme ve toplu kara liste ekleme.

Camera Calculator / Kamera Hesap Makinesi
Bu araç, odak uzunluğunu, sahne genişliğini ve mesafeyi kamera türüne, çözünürlüğe vb. göre doğrulayabilir.

Dahua Configuration Tool / Dahua Yapılandırma Aracı
Bu araç esas olarak ikinci, üçüncü nesil Dahua protokollerinin Dahua cihazını yapılandırır. Bilgi görüntüleme, tek/toplu IP değiştirme, ayrıntılı parametre yapılandırma, zaman senkronizasyonu, sıfırlama, varsayılan, Şifre değiştirme, yükseltme, şablon uygulaması vb. destekler.

Convert Tool / Dönüştürme Aracı
Bu araç, farklı akışların bir kaydını dönüştürür. Flv, MP4, avı, asf, dav, ps/ts formatlarına dönüştürülebilen orijinal bir akış olarak dav, flv, avı, ps/ts, saf h264, h265, mpeg4 ve üçüncü taraf akışını destekler.

Dahua Disk Calculator / Dahua Disk Hesap Makinesi
Bu araç, kayıt kodlama formatı, çözünürlük vb. için gereken sabit disk alanını hesaplayabilir.

Disk Manager / Disk Yöneticisi
Bu yazılım esas olarak kesme önizleme, kesme, filigran, yapılandırma, çerçeve paritesi vb. ile Dahua sabit diskindeki kayıtları oynatır ve indirir. Bu harita üzerinde desen görünümünü destekler. Bir sabit diskte kayıtla ilgili bilgileri okuyabilir ve görüntüleyebilir ve bir sabit diski biçimlendirebilir.

Product Selector / Ürün Seçici
Bu yazılım, müşteri ve satış öncesi mühendislerin ürün seçimini kolayca tamamlamasına yardımcı olur. Ana özellikler arasında ürün filtreleme, ürün karşılaştırması, ürün detaylarını görüntüleme, ürün aksesuarlarını görüntüleme, ürün belgelerini indirme ve ürün HD görüntülerini indirme yer alır.

Remote Playback Tool / Uzak Oynatım Aracı
Bu araç, NVR veya DVR cihazlarını uzaktan bağlayabilir ve videoyu gruplar halinde arayabilir, önizleyebilir ve indirebilir.

Dahua Akıllı Oyuncu
Bu yazılım, gözetim alanı için tasarlanmış bir video oynatıcıdır. Oynatma kontrolü, parça önizleme, dosya dışa aktarma, parite vb. işlevlere sahiptir. Avi, mp4, flv, asf, mov, dav, dav_ ve benzeri formatları destekler. Yazılım, birden fazla pencere senkronizasyonu veya async oynatmanın yanı sıra akıllı bir ekranına sahiptir. SmartPlayer ayrıca balıkgözü kayıt düzeltmesini ve pencere ayarını da destekler.

Smart PSS / Dahua Smart Player
SmartPSS, DVR, HCVR, AGH, NVR, IPC, SD, NVS vb. için istemci yazılımıdır.

VDP Config /KCY Aracı
Configtool'a benzer bir uygulamadır; konuşma cihazları için tasarlanmış bir yapılandırma aracıdır.

Bazı uygulamaları indirip kullanmak için üye kaydını tamamlamanız gerekebilir.
 
 
Dosya Verisi :
Oluşturulma 2021-02-25
Son Değişiklik 2021-02-25
Sürüm 1.02.1.T.20170314
Boyut 9.64 MB
MD5 Sağlaması 2fb03b9855c5f1445ce5401b1db4fbde
Lisans
Fiyat
Web sitesi
Dosya Adı: General_ToolBox_Eng_Extranet_Install_V1.02.1.T.20170314.exe
Boyut: 9.64 MB
 
Yazılımlar, üreticisinin şartları kapsamında kullanılabilir.

Rima program kullanımlarından doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Site kullanımı ve dosya indirme işlemleriniz için Chrome veya Edge Tarayıcıyı kullanmanızı öneririz.