Gizli_Kamera_4d4dcd36276ed.jpg
 
Gizli Kamera
 
Gizli kamera adının tersine gizliliği ortadan kaldıran farkedilmeden görüntü ve ses alabilen kamera demektir. Nereden ne şekilde bakılırsa bakılsın kesinlikle görülmediklerinden dolayı insanları en doğal haliyle görüntüler. Bu kameralar, dijital olarak bilgisayarların ya da özel cihazların hard disklerine kayıt yaparlar.
 
Bulunduğu ortamlarda eğer birileri diğer insanlara zarar verebilecek gizli ve kirli işler çevriyorlarsa bütün bunlar gözler önüne serilir.Gizli kamera bu özellikleri nedeniyle yasadışı işler çeviren kötü insanların hemen yakalanmasını sağlaması açısından talebin artmasına neden olur.
 
Gizli kameralar, farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Gözlüklerde,ayakkabılarda,kravatlarda,kulaklıkta,şapkada ve kemerde kullanılırken ayrıca iğne gözü kameralar; bir oyuncağın içine, bir duvar saatine veya herhangi bir yere gizlenebilir ya da dış görünüşü yangın dedektörü, duman sensörü, hırsızlık alarm sistemi için kullanılan hareket algılama dedektörü ( pır sensör ) şeklinde de kullanılabilmektedirler.

D-Cam

D-Cam E 922 Gizli Kamera

D-Cam E 922, 480 TVL, 1/3 sharp CCD, Pal/Ntsc, Gizli Kamera

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 140,00 $

D-Cam E 933 Gizli Kamera

D-Cam E 933 Gizli Kamera, 480 TVL, Video/DC, Pal/Ntsc,...

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 140,00 $

D-Cam TA 103SN Gizli Kamera

D-Cam TA 103SN, 420TVL, S/N : More than 48 db, Pal/Ntsc,...

D-Cam E 911SN Gizli Kamera

D-Cam E 911SN, 1/3 Sony CCD, Pal/Ntsc, 4.9mmx3.7mm, Gizli...