Sitemizin mobil sürümünü kullanıyorsunuz. Tüm özelliklerinden yararlanmak için bilgisayardan kullanmanızı öneririz.
 

Gizli kamera adının tersine gizliliği ortadan kaldıran farkedilmeden görüntü ve ses alabilen kamera demektir. Nereden ne şekilde bakılırsa bakılsın kesinlikle görülmediklerinden dolayı insanları en doğal haliyle görüntüler. Bu kameralar, dijital olarak bilgisayarların ya da özel cihazların hard disklerine kayıt yaparlar.

Bulunduğu ortamlarda eğer birileri diğer insanlara zarar verebilecek gizli ve kirli işler çeviriyorlarsa bütün bunlar gözler önüne serilir.Gizli kamera bu özellikleri nedeniyle yasadışı işler çeviren kötü insanların hemen yakalanmasını sağlaması açısından talebin artmasına neden olur.

Gizli kameralar, farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Gözlüklerde,ayakkabılarda,kravatlarda,kulaklıkta,şapkada ve kemerde kullanılırken ayrıca iğne gözü kameralar; bir oyuncağın içine, bir duvar saatine veya herhangi bir yere gizlenebilir ya da dış görünüşü yangın dedektörü, duman sensörü, hırsızlık alarm sistemi için kullanılan hareket algılama dedektörü ( pır sensör ) şeklinde de kullanılabilmektedirler.

D-Cam

Sonuçlar 1 - 4 / 4
D-Cam

Yatay çözünürlük : 480 TVL Resim Sensörü : 1/3 sharp CCD Sistem : Pal/Ntsc

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 140,00 $
D-Cam

Yatay çözünürlük : 480 TVL Auto iris Lens : Video/DC Sistem : Pal/Ntsc

Çeşit fiyatı belirleyici :
Satış fiyatı: 140,00 $
D-Cam

Yatay çözünürlük : 420TVL S/N : More than 48 db Sistem : Pal/Ntsc

D-Cam

Resim Sensörü : 1/3 Sony CCD Sistem : Pal/Ntsc Sensör Boyutu : 4.9mmx3.7mm