Duyuru

AXIS Q6100-E IP KAMERA 20 MP (4X5 MP)

AXIS Q6100-E IP KAMERA 20 MP (4X5 MP)

 

AXIS Q6100-E Ip Kamera 20 MP (4X5 MP)

AXIS Q6100-E Ip Kamera, toplam durumsal farkındalık için 20 MP çözünürlük ve 360 ° genel bakış sunan çok yönlü bir kameradır.

Herhangi bir AXIS Q61 PTZ Ip Kamera ile çalışmak üzere tasarlanmış olup, eksiksiz bir ip kamera çözümünde yüksek çözünürlüklü genel görünümü ve ayrıntıları yakalar. Cadde, geçit, meydan gözetleme uygulamaları için idealdir.

 
  • Tek tıkla PTZ kontrollü 360 ° ip kamera
  • 4 x 5 MP sensör, toplam 20 MP çözünürlük
  • Değiştirilebilir ve eğilebilir lensler
  • AXIS Q61 Serisi PTZ Ip Kamera ile çalışır
  • Yön tespitli ses algılama sistemi
AXIS Q6100-E Teknik Pdf İndir

Dosya: AXIS_Q6100-E_Ip_Kamera_ing.pdf

1068 10
 

 

Toplam durumsal farkındalık - 7/24

Tek bir tıklamayla ayrıntılı görünümler için yakınlaştırma olanağına sahip bir video akışını izlemek ister misiniz?

AXIS Q6100-E, herhangi bir AXIS Q61 Serisi kamerayla çalıştırılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Tek tıklamayla PTZ kontrolü sunarak, tek bir fare tıklamasıyla harika genel bakışlardan yakınlaştırılmış ayrıntılı görünümlere geçmenizi sağlar. Bir ses olayı algılandığında PTZ kamerayı ses kaynağına yeniden yönlendiren yönlü ses algılamayı içerir. Ayrıca, otomatik PTZ izleme için otopilot sunar. Dört 5 MP sensöründen birinde hareket algılandığında, bağlı AXIS Q61 PTZ Ip Kamera, görüntüleme alanı içindeki nesneyi otomatik olarak takip edecektir.

İlgi alanlarınızı kapsayan harika görüntüler

AXIS Q6100-E, hem gündüz hem de gece toplam 20 MP çözünürlüğe sahip dört adet 5 MP sensöre sahiptir. Bu çok yönlü kamera ayrıca dört sensörün her birinde değiştirilebilir lensler sunar, böylece ihtiyacınız olan görüntüleri yakalamanızı sağlamak için lensi kolayca değiştirebilirsiniz. Ve koridor formatı sayesinde, sokaklar ve uzun sokaklar gibi alanların kapsamını en üst düzeye çıkaran dikey olarak yönlendirilmiş video akışları sunar. Ayrıca, H.264 / H.265 desteğine sahip Axis Zipstream, görüntü kalitesinden ödün vermeden bant genişliği ve depolama gereksinimlerini önemli ölçüde azaltır.

Kolay, uygun maliyetli kurulum

q6100eBağlı AXIS Q61 PTZ Ip Kamera ile aynı bağlantı parçası, güç kaynağı ve ağ kablosu kullanıldığında, AXIS Q6100-E için fazladan ekipman gerekmez. Ek olarak, otomatik odaklama ve konumlandırma kalibrasyonu ile kurulum sırasında zaman kazandıran maksimum esneklik ve doğru konfigürasyon elde edersiniz. Sadece PTZ kamerayı ekleyin ve tek bir eksiksiz kamera çözümünde harika genel görünümü ve ayrıntıları yakalamaya hazırsınız.