Güvenlik Sis. Hakkında

4 G (4. NESİL GSM HİZMETİ)

lte-4g4G "4. Nesil GSM Hizmeti", dördüncü nesil kablosuz telefon teknolojisidir. Bir diğer adı Long Term Evolution (LTE). kısaca Diğer GSM standartları gibi hücresel bir ağ sistemi kullanması ve üçüncü nesilde ortaya çıkan kapsama alanı sorunu başta olmak üzere bazı sorunları çözmesi beklenmektedir. Bağlantı hızı, cep telefonlarında 160mps (saniyede 160 megabyte indirme)'ye kadar, Kablosuz Ağ noktalarında yani Wireless (WiFi) Networklerde 1Gbps(saniyede 1 GigaByte indirme)'ye kadardır. aynı zamanda wimax band genişliği ile aynı boydadır.

4G tamamıyla IP tabanlı, ip kamera, video aktarımı, kablolu veya kablosuz bilgisayar, tüketici elektroniği, iletişim teknolojileri ve iç ve dış ortamlarda sırası ile servis kalitesi ve yüksek güvenliğiyle herhangi bir zamanda herhangi bir yerde her türlü ağ hizmetini tek bir noktada birleştirerek makul fiyat ve tek faturalandırmayla gerçekleştirecek, 160 Mbit/s ve 1 Gbit/s veri iletim kapasitesini sağlayabilen sistemlerin sistemi ve ağların ağı olmayı hedefleyen bir hizmettir.

 

4G altyapı yeni nesil Yüksek Çözünürlüklü (HD, 4K, 8K) ip kameraların online izlenebilme ve yönetilebilme kapasitesini ciddi oranlarda yükseltecektir.

Okunma 3543 defa Son Düzenlenme Pazar, 19 Temmuz 2015 17:17