Çözümler

Marine Termal Kamera

Denizcilik termal PTZ gözetim çözümleri, gemilerin ve limanların güvenliğini sağlamada gelişmiş teknolojiler sunar

 Dynacom TMX30 Marine Termal Kamera

  • Güvenliği artırma: Marine Termal kameralar, gece veya gündüz, düşük ışık koşullarında bile net görüntüler sağlayarak, istenmeyen kişilerin veya nesnelerin tespit edilmesine yardımcı olur.. Bu, güvenlik görevlilerinin gemileri ve limanları daha etkili bir şekilde korumasına yardımcı olur..

 

  • Denetimi iyileştirme: Marine Termal kameralar, yasadışı faaliyetlerin ve güvenlik tehditlerinin tespit edilmesine yardımcı olur.. Bu, limanlarda ve gemilerde daha güvenli bir ortam yaratılmasına yardımcı olur..

 

  • Deniz yaşamını korumaya yardımcı olma: Marine Termal kameralar, deniz memelilerini, kuşları ve diğer deniz canlılarını izlemek için kullanılabilir. Bu, deniz yaşamını korumaya ve yasadışı avcılığı önlemeye yardımcı olur..

 

Dynacom TMX30 Marine Termal Kamera

 

Marine Termal PTZ Gözetim Çözümlerinin Uygulamaları

Denizcilik termal PTZ gözetim çözümleri, gemilerde ve limanların çeşitli alanlarında kullanılabilir. 

  • Güverte: Termal kameralar, güvertede bulunan insanları ve nesneleri izlemek için kullanılabilir. Bu, güvenlik görevlilerinin güvertede herhangi bir güvenlik tehdidinin olup olmadığını tespit etmesine yardımcı olur..

 

  • Koridorlar: Termal kameralar, koridorlarda bulunan insanları ve nesneleri izlemek için kullanılabilir. Bu, güvenlik görevlilerinin koridorlarda herhangi bir güvenlik tehdidinin olup olmadığını tespit etmesine yardımcı olur..

 

  • Makine dairesi: Termal kameralar, makine dairesinde bulunan insanları ve nesneleri izlemek için kullanılabilir. Bu, güvenlik görevlilerinin makine dairesinde herhangi bir güvenlik tehdidinin olup olmadığını tespit etmesine yardımcı olur..

 

  • Liman girişleri: Termal kameralar, liman girişlerinde bulunan insanları ve nesneleri izlemek için kullanılabilir. Bu, güvenlik görevlilerinin limanlara yasadışı madde veya kişi girişini önlemeye yardımcı olur..

 

  • Terminaller: Termal kameralar, terminallerde bulunan insanları ve nesneleri izlemek için kullanılabilir. Bu, güvenlik görevlilerinin terminallerde herhangi bir güvenlik tehdidinin olup olmadığını tespit etmesine yardımcı olur..

 

Dynacom TMX30 Denizcilik Termal Kamera

 

Dynacom TMX30 PTZ Kamera

30x Optik zoom, Lazer aydınlatıcı Pan Tilt Zoom Marine Termal Kamera

 

Sistem HiSilicon Gömülü Sistem
Protokol ONVIF protokolü, ulusal standart GB28181
Konfigürasyon Ağ bağlantı noktası, WEB yolu, PC istemcisi, mobil istemcisi, uygulama
Giriş Kanalı Dahili bir kanal video ve bir kanal ses
PTZ Parametresi Kaydırma dönüş aralığı 360 sürekli dönüş, kaydırma döndürme aralığı-30°-90°, PT Hızı (Yatay kontrol hızı 100°/s, dikey kontrol hızı 60°/s), Ön ayar (255), Devriye (4), Çizgi tarama (destekler), Park eylemi (destekler)
Görüntü parametreleri Sensör (1/2,8" Yüksek Performanslı Düşük Işık CMOS sensörü (IMX327)), Çözünürlük (1080p (1920*1080 25/30fps)), Optik zoom (30x (10x dijital zoom)), Odak Uzunluğu (F-5.5~141mm), Iris (F1.6~F4.3), Geniş görüş açısı (65,2x56,9° Tele: 3,3° x2,9°), Aydınlatma (F1,6(W), 50IRE), 0,005 lx(1/30s) IR-CUT Açık, 0,005 Ix (1/4s) IR-CUT Off), Geniş Dinamik (WDR), Gündüz gece modu (ICR filtre değiştirme)
Arayüz kablosu Seri bağlantı noktası (RS232), Ses arayüzü (kulaklık girişi), Alarm arayüzü (1 kanal)
Kızılötesi ışık Kızılötesi gücü (yüksek güçlü nokta vuruşlu kızılötesi), açı (1x15 lamba kabı, 1x60° lamba kabı), Kızılötesi kontrol yöntemi (PWM karartma), Etkili lazer kızılötesi mesafe (500 metre)
Video Biçim (CSF (sesli) destekler), Çözünürlük (Varsayılan), Video film uzunluğu (10 dakika (Varsayılan)), Kare hızı (25/30 kare)
Depolama Tek TF kart, Maksimum destekler 256G
Ses Ses Girişi (Dahili yüksek hassasiyetli pikap, isteğe bağlı el mikrofonu), Sıkıştırma standardı (G711), Örnekleme Hızı (16K, 32K, 64K, 128K)

 

İhtiyaç duyduğunuz anda yüksek performans ve kapasiteye sahip Marine Termal Kamera

 

Dynacom TMX30 Uygun Marine Termal Kamera

Dynacom TMX30 OLCU